A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Новини

Перші результати ІІ туру всеукраїнських олімпіад та конкурсів

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та Міжнародних мовно-літературних конкурсів ім. Тараса Шевченка та Петра Яцика в розпалі. Здобувачі освіти закладів освіти нашої громади традиційно беруть в них участь. Цьогоріч вони знову демонструють непогані результати. 

16:06 29.11.2023

Щирі вітання!

23 листопада свій день народження святкує юрисконсульт відділу освіти Жабковська Наталія!

10:54 23.11.2023

Торкнутися глибин мистецтва і філософії Григорія Сковороди

Незважаючи на усі труднощі військового часу, культурне життя України і Тернополя, на щастя, не зупинялося ні на хвилину. Радше, навпаки, з’явилося багато нових творів вітчизняних митців, які щоразу засвідчують присутність творчого духу в нашого народу.

12:32 21.11.2023

Вітання з Днем народження

Сьогодні, 21 листопада, з  Днем народження вітаємо економіста централізованої бухгалтерії відділу освіти.         

10:34 21.11.2023

Змагання з волейболу

16 листопада 2023 року в рамках Всеукраїнського шкільного турніру "Пліч-о-пліч" в Байковецькій територіальній громаді стартували змагання з волейболу. Першими в боротьбу включилися юнаки 7-9 класів. Участь взяли команди Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст., НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", Романовоселівської гімназії та Шляхтинецької гміназії ім. О.Г. Барвінського. Особливістю турніру є його колова схема, коли усі команди зіграли одна з одною. В доволі напруженій боротьбі перемогу в усіх партіях здобули учні Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце посіли учні НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ", третє - за Шляхтинецькою гімназією ім. О.Г. Барвінського. Вітаємо переможців та усіх учасників і бажаємо не зупинятись на досягнутому.

08:29 17.11.2023

Щирі вітання!

Колектив відділу освіти вітає з черговою датою завідувачку сектору аналітичного забезпечення закладів освіти  та професійного розвитку педагогічних працівників Загнибіду Наталію Михайлівну.

08:58 07.11.2023

Спорт заради розвитку

Саме під таким гаслом проведено спортивне свято для дітей НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ". Захід проведено під егідою Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна». Учні, вихованці, вчителі, вихователі прийняли участь у руханці, а опісля - у 11 локаціях. Діти запускали парашути, долали тунелі, стрибали по координаційних драбинках ... весело провели час. 

13:37 01.11.2023

Участь у науково-практичному семінарі

25 жовтня 2023 року начальник відділу освіти Байковецької сільської ради  Віра Коршняк та головний спеціаліст відділу освіти  Ірина Ференс відвідали  Нараївську територіальну громаду  та взяли участь у науково-практичному семінарі «Стежками Тернопільщини: вивчай, що було, шануй що є, думай про те, що буде», організованому Тернопільською районною організацією Товариства Червоного Хреста України.        Усі учасники заходу мали можливість побувати у цікавій віртуальній мандрівці «Повстанська історія Киляшківського лісу», відвідати хутір Кулеби та взяти участь в історичному екскурсі «Кулеби - місце повстанської слави».  Окрім того, до заходу  приєднався Відокремлений підрозділ молодіжної організації «ПЛАСТ - НСОУ» Тернопільської області «Станиця Бережани», які розповіли учасникам більше про рух пластунів на Тернопільщині та показали майстер-клас із вʼязання вузлів. Також учасники здійснили прогулянку осіннім лісом хутора Кулеби, що дало можливість стати ближчими до природи та покращити своє ментальне здоровʼя. Науково-практичний семінар пройшов досить продуктивно, цікаво та інформативно.

09:50 27.10.2023

Вишкіл для учнів Байковецької територіальної громади

У цей складний для країни час треба бути готовим діяти правильно в особливих обставинах воєнного стану. Для підготвки учнів до викликів, в котрих ми перебуваємо на даний час, керівником відділу освіти Байковецької сільської ради Вірою Коршняк був організований вишкіл для учнів 10-их класів нашої громади. Підлітки здобули та отримали можливість закріпити навички з орієнтування на місцевості, розпізнавання та реагування на дії ворога. І що дуже важливо, вони зрозуміли і відчули, як то багато означає боротися гуртом! 

09:27 27.10.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень