A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Екскурсія лідерів учнівського самоврядування у Львів

Дата: 11.06.2024 08:25
Кількість переглядів: 286

  Недільний ранок 9 червня для дітей, з числа лідерів учнівського самоврядування  шкіл громади, був позначений близькою зустріччю з нашим прекрасним Львовом, містом живої історії багатої культурної та національної спадщини. Так керівництво Байковецької сільської ради вирішило відзначити роботу членів Міжшкільної асоціації учнівського самоврядування громади, яка уже три роки (з них два в часі воєнного стану)  провадить активну громадську діяльність, залучаючи до неї все більше і більше  учнівської молоді.

  Першим номером екскурсійної програми була опера Миколи Лисенка «Наталка Полтавка» на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. До початку вистави екскурсовод розповіла цікаву історію побудови приміщення театру, а ще про дивовижні факти та легенди, пов’язані з ним. А потім відбулося саме таїнство – зустріч із оперним мистецтвом... Прекрасна музика, неперевершені голоси співаків, неймовірні декорації, сама атмосфера цього величного храму муз – все це викликало у юних глядачів щире захоплення.    

  

  Далі була екскурсія Площею ринок, історичним центром Львова, відвідування старовинних храмів, підземель та споглядання чарівних краєвидів міста з висоти пташиного польоту, що відкривається з тераси, розташованої на даху одного з будинків.

 Втомлені, але щасливі  та окрилені поверталися наші маусівці додому.

Веселих всім канікул і натхнення до праці у наступному навчальному році! Миру нашій Батьківщині! Процвітання нашому прекрасному і вічному місту Лева!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень