A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Підсумки проведення Тижня безпеки дитини у закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах Байковецької сільської ради.

Дата: 20.05.2024 15:54
Кількість переглядів: 38

17 травня 2024 року на базі дошкільного підрозділу початкової школи села Чернелів – Руський відбулося підсумкове заняття з безпеки життєдіяльності дитини.

На заняті діти в ігровій формі закріплювали знання про небезпечні для життя ситуації, причини виникнення та способи гасіння пожежі, правила дорожнього руху, поведінки на вулиці та вдома, правила поведінки з незнайомими людьми, відпрацьовували навички швидкого реагування на сигнал повітряної тривоги.

Тиждень безпеки дитини важлива ланка освітнього процесу. Метою якого є підвищення обізнаності дітей щодо основних правил безпеки, розвитку навичок самозахисту та формування відповідального ставлення до власної безпеки і оточуючих.

Після підведення підсумків Тижня безпеки для керівників закладів дошкільної освіти/дошкільних підрозділів головний спеціаліст відділу освіти Олена Гуменюк провела методичну нараду щодо підготовки до літньо - оздоровчого періоду та роботи чергових груп.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень