A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Розмова із педагогами-організаторами про особисті цінності

Дата: 16.02.2024 16:42
Кількість переглядів: 254

    Днями на засіданні спільноти педагоги-організатори закладів освіти нашої громади зустрілися із головним спеціалістом ТОКІППО, головою ГО «Гуртом!» Ігорем Коваликом, який є співкоординатором реалізації обласної програми впровадження УХВЛ в Тернопільській області.


    Йшлося про цінності Української хартії вільної людини як один із компонентів  Стратегії закладу освіти. Для української школи на сучасному етапі – дуже важливо зафіксувати фактичні моральні і духовні орієнтири та тенденції розвитку шкільної спільноти. Ціннісний профіль шкільної спільноти повинен використовуватися як основа трансформації духовних цінностей учасників освітнього процесу.

   У запропонованій до уваги педагогів презентації п. Ігор на конкретних прикладах  продемонстрував, які практики формування ціннісного профіля існують в закладах освіти Австрії, Німеччини, Англії та інших Європейських країн. Окрім цього, запропоновані гостем тренінгові завдання допомогли педагогам-організаторам в усвідомленні власних цінностей, котрі перегукуються з тими, що закладені як наріжні в Української Хартії вільної людини.  І це, насправді, ключовий момент, бо для  здійснення повноцінної виховної  роботи з учнями  учитель найперше сам має бути носієм моральних цінностей.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень