A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Колегія відділу освіти

Дата: 11.01.2024 16:42
Кількість переглядів: 613

Уже в новому,  2024 році, відповідно до річного плану, відбулася колегія відділу освіти. Присутні – члени колегії, директори закладів освіти та їхні заступники – прослухали Звіт відділу освіти за 2023 рік та  План роботи на 2024 рік. Доповідали: з першого питання – начальниця відділу Коршняк В.В., завідувачка сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів та професійного розвитку педагогічних працівників Загнибіда Н.М.; з другого – головний спеціаліст відділу освіти Гуменюк О.Л.

Продемонстрований в узагальненому вигляді матеріал засвідчив, що усі підрозділи відділу освіти працюють злагоджено. На відповідних ділянках роботи головні спеціалісти апарату та  сектору аналітичного забезпечення освітніх закладів, спеціалісти централізованої бухгалтерії відповідально та професійно виконують свої обов’язки, таким чином забезпечуючи безперебійне функціонування усіх ланок освітньої галузі громади та її розвиток.

До обговорення активно  долучився наш куратор - перший заступник сільського голови Дума М.А. Він подякував педагогічним колективам за підтримку Збройних сил України, яку вони щоразу демонструють, коли збирають кошти для потреб наших військових або проводять благодійні акції, або беруть участь у різноманітних волонтерських проєктах. Справді, та безнастанна робота, яку освітяни здійснюють у важкий для країни час війни, є надзвичайно важливою. Тому, запевнив присутніх Микола Андрійович, з боку  керівництва Байковецької сільської ради і в подальшому буде надаватися вся необхідна підтримка та допомога.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень