A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

Перші результати ІІ туру всеукраїнських олімпіад та конкурсів

Дата: 29.11.2023 16:06
Кількість переглядів: 738

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та Міжнародних мовно-літературних конкурсів ім. Тараса Шевченка та Петра Яцика в розпалі. Здобувачі освіти закладів освіти нашої громади традиційно беруть в них участь. Цьогоріч вони знову демонструють непогані результати. 

  • Образотворче мистецтво:
  • Штанькевич Єва, учениця 8 класу Шляхтинецької гімназії, - І місце (вчитель Янкевич Ольга Володимирівна);
  • Макаренкова Анастасія, учениця 8 класу Романовоселівської гімназії, - ІІ місце (вчитель Музя Андрій Петрович);
  • Штогрин Регіна, учениця. 9 класу  Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст., –  ІІ місце (вчитель Осух Сергій Іванович);
  • Канас  Марія, учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», - ІІ місце (вчитель Янкевич Ольга Володимирівна).
  • Історія:
  • Тимчин Софія,  учениця 8-го класу Байковецької гімназії, - ІІІ місце (вчитель Пахолік Наталія Миколаївна);
  • Цьвігун Анастасія,  учениця 10 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», -  І місце (вчитель Кулинич Андрій Ярославович).
  • Фізика:
  • Баляс Анастасія, учениця 7 класу Байковецької гімназії,  - ІІ місце (вчитель Кузь Любов Володимирівна;
  • Кара  Анастасія, учениця 7 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», - ІІІ місце (вчитель Шемеля Михайло Андрійович);
  • Лисенко Анна, учениця 7 класу Ангелівської ЗОШ І-ІІІ ст., - ІІІ місце (вчитель Бабій Роман Михайлович);
  •  Гранда Андрій, учень 9 класу Шляхтинецької гімназії ім. О. Г. Барвінського»,  - ІІІ місце (вчитель Прус Богдан Михайлович);
  • Робак Юлія, учениця 9 класу Романовоселівської гімназії, - ІІІ місце (вчитель Макаренкова Галина Петрівна);
  • Заяць Тетяна,  учениця НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», - ІІІ місце (вчитель Шемеля Михайло Андрійович).
  • Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка:
  • Заяць Тетяна,  учениця НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», - І місце (вчитель Середня Світлана Володимирівна);
  • Баляс Анастасія, учениця 7 класу Байковецької гімназії,  - ІІІ місце (вчитель Сьомер Галина Мар’янівна);
  • Паук  Роксолана, учениця 8 класу Байковецької гімназії,  - ІІ місце (вчитель Сьомер Галина Мар’янівна);
  • Петрів Марія, учениця 6 класу Соборненської гімназії імені Володимира Гарматія,  – ІІ місце (вчитель Тлумацька Катерина Антонівна)
  • Микитюк Софія, учениця 5 класу Ангелівської ЗОШ І- ІІІ – ІІ місце (вчитель Бабій Світлана Юріївна)
  • Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика:
  • Заяць Тетяна,  учениця 11 НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», - ІІ місце (вчитель Середня Світлана Володимирівна);
  • Лясота Вероніка, учениця 3 класу  НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», – ІІ місце (вчитель Климів Людмила Зіновіївна);
  • Кіндзерська Вікторія, учениця 6 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», - ІІІ місце (вчитель Середня Світлана Володимирівна);
  • Кіндзерська Аліна, учениця 7 класу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ», - ІІІ місце (вчитель Чаповська Анна Йосифівна);
  • Петрів Марія, учениця 6 класу Соборненської гімназії імені Володимира Гарматія, – ІІ місце (вчитель Тлумацька Катерина Антонівна);
  •  Любасюк Каміла, учениця 6 класу Байковецької гімназії, - ІІ місце (вчитель Сьомер Галина Мар’янівна);
  • Любасюк Вероніка, учениця 7 класу Байковецької гімназії, - ІІ  місце (вчитель Сьомер Галина Мар’янівна).

Щиро радіємо за переможців. Бажаємо успіхів усім учасникам олімпіад.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень