A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області

"Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція"

Дата: 23.10.2023 10:25
Кількість переглядів: 548

Педагоги громади розпочинають впровадження програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для учнів 1-4 класів.  

До головних орієнтирів програми належить:

  • сприяння самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості;
  • розвиток навичок безпечної і відповідальної поведінки, уміння адекватно ухвалювати рішення у різноманітних, у тому числі складних, життєвих ситуаціях;
  • визначення та формування громадянської позиції особистості.

 Учні разом із педагогами  будуть проходити Пригоди, які базуються на концептуальній ідеї Нової Української Школи та відрізняються від уроків тим, що вони несподівані, фантазійні, сповнені ритуалів, спрямовані на «проживання» певних емоцій та набуття навичок.

 Під час реалізації програми педагоги  використовуватимуть  посібники, які розроблені  у межах проєкту «Попередження торгівлі людьми шляхом формування життєвих компетентностей дітей», впровадженого ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за сприяння МОН  та фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади:

 - «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для молодшої школи схвалений МОН для використання в освітньому процесі (протокол No 3 від 29.09.2021 р.);

- «Інтерактивні сценарії для роботи з батьками учнів 1-4 класів».

  Координаторка професійної спільноти Наталія Загнибіда ознайомила педагогів  із сутністю та особливостями впровадження програми інтерактивних сценаріїв Пригод для учнів та батьків. Інформувала учасників як вибудовувати виховну роботу та рефлексивно взаємодіяти в межах реалізації програми.

 

Маємо надію, що набуті знання та вміння залишаться з дітьми на довгі роки й допоможуть їм підготуватися до дорослого життя.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень